I make a list of the best web hosting comapnies. Buy professional business templates online.

Doradztwo personalne

Drukuj
Opublikowano Odsłony: 13662

Co to?

Doradztwo personalne to proces wyboru najbardziej właściwego kandydata na dane stanowisko. Oprócz sprawdzenia kwalifikacji i rozmów kwalifikacyjnych, przeprowadzamy testy osobowości i posiadanych cech przydatnych danej firmie (RPT - Recruitment Personality Tests). Doradztwo personalne, może składać się z kilku poziomów. Ty sam decydujesz, które są dla Ciebie i Twojej firmy najbardziej właściwe, tak by móc skupić się tylko na najbardziej znaczących elementach rekrutacji, pozostawiając nam początkową fazę sprawdzenia kandydata. Dzięki temu zyskujesz czas, który należałoby poświęcić na liczne rozmowy kwalifikacyjne, sprawdzenia referencji, pozyskanie opinii od poprzednich pracodawców. Naszym zadaniem jest wyłonienie z grupy osób ubiegających się o daną posadę, tych najbardziej spełniających Twoje wymagania oraz spełniających wymagania danego stanowiska i przesłanie ich do Ciebie.

Czas realizacji projektu 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że ciągłość pracy w firmie nie może być przerwana z powodu braku pracownika. Niestety w obecnych czasach, coraz częściej zdarza się, że pracownicy rezygnują z pracy niemalże z dnia na dzień, pozostawiając pracodawcę w trudnej sytuacji. Nie dość, że musi zwiększyć wysiłki aby chwilowy brak pracownika nie odbił się na firmie, to jeszcze musi zaangażować się w rekrutację. Aby uniknąć przeciągających się problemów kadrowych na dłuższą metę, przyjmujemy, że standardowy czas poszukiwania pracownika w trybie "doradztwa personalnego" na stanowisko specjalisty to około 2 - 3 tygodnie (jest to czas od momentu złożenia zamówienia do rozpoczęcia pracy).

Gwarancja pracownicza 

Z myślą o odpowiedzialności za zainwestowane środki w poszukiwanie pracownika, wprowadzamy gwarancję na usługę doradztwa personalnego. Agencja Pracy Select gwarantuje obsadzenie stanowiska na jakie została zlecona usługa. W przypadku, gdy kandydat zostanie zwolniony w trakcie pierwszego ustalonego między stronami umowy okresu z powodu niezadowolenia z wyników pracy lub też innego rażącego zaniedbania z jego winy, Agencja Pracy Select bezpłatnie dostarczy kolejnego, odpowiadającego Twoim wymaganiom, Kandydata. Szczegółowe warunki gwarancji, zostaną omówione z naszym konsultantem zanim umowa zostanie podpisana.
 
Koszty

Inwestycja w doradztwo personalne w pełnym zakresie, kształtuje się na poziomie od 0,5 do 3 miesięcznego wynagrodzenia brutto oferowanego na danym stanowisku. Kwota zależna jest od stanowiska oraz wielkości projektu. Przy założeniu stałej współpracy, jesteśmy w stanie znacząco obniżyć koszty realizacji rekrutacji.

Szczegółowe warunki umowy, stawek oraz sposobów regulowania są przedmiotem indywidualnych negocjacji z każdym Klientem.

 

DziśDziś234
W tym tygodniuW tym tygodniu1263
W tym miesiącuW tym miesiącu1831
TotalTotal758081
Joomla 1.7 Templates designed by Football Jacke