I make a list of the best web hosting comapnies. Buy professional business templates online.

Zakończyliśmy projekt

Drukuj
Opublikowano Odsłony: 11391

 

Zakończyliśmy projekt staży w Irlandii dla WEBMASTERÓW i PROGRAMISTÓW

Od lutego do października 2014 roku realizowany był projekt „Euro WEB.PRO – staże dla osób rozpoczynających pracę WEBMASTERA/PROGRAMISTY”. Projekt był realizowany przy wsparciu Komisji Europejskiej w ramach Programu „Uczenie się przez całe życie” – Leonardo da Vinci. Na staże wyjechały łącznie 24 osoby. Uczestnicy przez 4 tygodnie pracowali w irlandzkich firmach programistycznych i agencjach reklamowych / webmasterskich nabywając umiejętności pracy w zespole międzynarodowym. Wszyscy wg badań ewaluacyjnych podnieśli swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Dodatkową zaletą była możliwość doskonalenia języka angielskiego podczas kursu językowego w Irlandii oraz podczas pracy w międzynarodowym zespole. W związku ze sprawdzoną efektywnością i wymiernymi korzyściami dla uczestników zachęcamy do korzystania z tego typu projektów.

 

Przekonaliśmy Cię do zagranicznych staży?

Zatem poznaj kilka wskazówek przed wyjazdem:

  1. Jeśli zależy Ci na dofinansowanym wyjeździe poszukaj polskich realizatorów projektów międzynarodowych dofinansowywanych z Unii Europejskiej. Takie informacje możesz uzyskać m.in. na stronach programu ERASMUS+ a także już niebawem wśród projektodawców programu POWER.
  2. Zastanów się dokładnie w jakim zakresie się chcesz kształcić i jakie kraje są w danej branży najlepsze. Tam szukaj możliwości stażu.
  3. Pomyśl o długości trwania twojego stażu. Z naszych doświadczeń wynika, że okres 1 miesiąca to minimalny okres pozwalający na to, by zaadoptować się do nowych warunków pracy. Jeśli możesz pozwolić sobie na więcej – pozwól sobie!
  4. Jeszcze będąc w Polsce poznaj jak najlepiej kraj, do którego się wybierasz! Poczytaj o jego kulturze i zasadach pracy, spróbuj porozmawiać z mieszkańcami tego kraju by poznać ich mentalność i sposób komunikacji.
  5. Zapisz się na warsztaty kulturoznawcze.
  6. Przygotuj mapę atrakcji turystycznych, które chcesz odwiedzić podczas pobytu – nie marnuj czasu po pracy – pamiętaj, że twój rozwój europejski to także kontakty międzyludzkie, poznawanie kultury oraz doświadczanie prawdziwego życia w kraju, w którym odbywasz staż.
  7. Zacznij przygotowania już dziś!

 

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami!

BLUEFORM

Ul. Armii Krajowej 25 lok. 7

44-330 Jastrzębie-Zdrój

Tel. 32 470 60 77

www.blueform.pl

 

 

 

DziśDziś188
W tym tygodniuW tym tygodniu1217
W tym miesiącuW tym miesiącu1785
TotalTotal758035
Joomla 1.7 Templates designed by Football Jacke