0
01lut

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:
GŁÓWNA KSIĘGOWA/GŁÓWNY KSIĘGOWY

Nr ref.: GŁ_KS/BEŁ/2024
Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: umowa o pracę

Zadania na w/w stanowisku:
– Przygotowywanie rocznego sprawozdania finansowego.
– Kalkulacja podatku dochodowego od osób prawnych.
– Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych.
– Uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca.
– Przygotowywanie miesięcznych raportów kosztów oraz miesięcznego sprawozdania finansowego.
– Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych.
– Kalkulacja rezerw.
– Rozksięgowywanie list płac.
– Przygotowywanie przelewów wynagrodzeń.
– Zarządzanie zespołem księgowym.

Wymagania:
Znajomość przepisów podatkowych.
– Znajomość ustawy o rachunkowości.
– Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny).
– Znajomość SAP.

Oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
– Wynagrodzenie 16 000,00 – 18 000,00 zł brutto miesięcznie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia + 300,00 zł premii za dyspozycyjność
– Stabilne warunki zatrudnienia.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: jakub.pajkert@select-hr.pl