0
11mar

Agencja Pracy Select – firma działająca w branży pracy tymczasowej z siedzibą w Bełchatowie, działająca na rynku od 2007 roku. Numer w Rejestrze Agencji Zatrudnienia: 3891

05lut

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:
KIEROWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC

Nr ref.: KIEROWNIK/KR_PC/2024
Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
– Naliczanie listy płac z uwzględnieniem raportów do instytucji publicznych (ZUS, Urząd Skarbowy).
– Koordynowanie prac biura w zakresie spraw kadrowo-płacowych.
– Nadzorowanie wszystkich procesów kadrowych (rekrutacja, naliczanie wynagrodzeń, świadczenia pracy oraz kończenie stosunku pracy).
– Reprezentowanie pracodawcy w kontaktach z podmiotami zewnętrznymi oraz pracownikami firmy.
– Współpraca z instytucjami publicznymi.
– Kształtowanie kultury organizacyjnej firmy.
– Zarządzanie polityką szkoleniową firmy.

Wymagania:

Minimum 2-letnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku kierownika zespołu kadr i płac.
– Wykształcenie wyższe.
– Kilkuletnie (minimum 6 lat) doświadczenie na stanowisku specjalisty w obszarze kadr i płac.
– Bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz przepisów ZUS.
– Doświadczanie w pracy z różnymi systemami kadrowo-płacowymi.
– Chęć samodoskonalenia i rozwijania innych.
– Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji, kierowania pracą zespołu, współpracy, doradztwa.
– Efektywne planowanie pracy – umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat.
– Wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia.
– Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku.
– Rozwój posiadanych kwalifikacji zawodowych.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: jakub.pajkert@select-hr.pl