I make a list of the best web hosting comapnies. Buy professional business templates online.

Praca tymczasowa

Drukuj
Opublikowano Odsłony: 14907

Praca tymczasowa polega w szczególności na:

Udzieleniu pomocy pracodawcom w pozyskaniu pracowników tymczasowych, na stanowiska, których specyfika nie wymaga ogromnego doświadczenia i kompetencji.
Udzielenia pomocy pracodawcom, których zasoby ludzkie chwilowo zmniejszyły się, z powodu urlopów, zachorowań, etc.
Udzielenia pomocy pracodawcom, którzy potrzebują dodatkowego pracownika, nawet na kilka godzin.

Praca Tymczasowa, jest stosunkiem pracy pomiędzy trzema podmiotami: Pracownikiem, Firmą zlecającą oraz Agencją Pracy Tymczasowej. Praca w tym systemie, formalnie polega na tym, że pracownik zatrudniony jest w naszej Agencji Pracy Select a swoje obowiązki wykonuje w Firmie zlecającej.

Z pewnością należy podkreślić fakt, że Firma, korzystająca z usług Agencji Pracy Select, za usługę obciążana jest tylko i wyłączeni fakturą VAT, a wszystkie aspekty związane z polityką kadrową, opłacenie podatków, ubezpieczeń, wypłat, etc. wykonywane są przez Agencję Pracy.

Czy potrzebujesz pracownika tylko po to, żeby rozdał Twoje ulotki? A może potrzebujesz osoby, która w ciągu kilku godzin posprząta Twoje biura lub przeniesie kilka ciężkich rzeczy? Oferta również skierowana jest dla gastronomii, oferując kelnerów, basserów, Kitchen Porterów (KP's), etc. Te wszystkie funkcje będziesz mógł zaspokoić dzięki pracownikom tymczasowym.

Co więcej, rozpoczynamy również poszukiwanie pracowników tymczasowych wykwalifikowanych, tzn. nawiązujemy kontakty z osobami, które posiadają już doświadczenie w danej branży i gotowe są wspomóc firmy, które potrzebują wypełnić chwilowe braki kadrowe.

Czy wśród pracowników, których proponujemy, nie ma jeszcze osób, których potrzebujesz do swojej firmy? Poinformuj nas o tym fakcie, a my rozpoczniemy rekrutację osób, na dane stanowisko. Nie zapomnij tylko poinformować nas o standardach, jakie muszą zostać spełnione przez daną grupę pracowników. Np. dla gastronomii, kelnerzy muszą posiadać czarne spodnie, czarne buty, białą koszulę z długim rękawem. Na Twoje życzenie, po otrzymaniu informacji na temat charakteru pracy, które będą musieli wykonać pracownicy tymczasowi, jesteśmy w stanie wykonać wstępne briefingi, dzięki którym pracownicy będą już wstępnie poinformowaniu o swoich zadaniach.

Koszty 

Dla Pracy Tymczasowej, koszty związane z wynajęciem pracownika, są uzgadniane indywidualnie dla każdego stanowiska, a wpływ ma ilość dostępnych osób, okres pracy, czas pracy, długość okresu najmu oraz ilość pracowników potrzebnych do wykonania pracy
 

DziśDziś203
W tym tygodniuW tym tygodniu1232
W tym miesiącuW tym miesiącu1800
TotalTotal758050
Joomla 1.7 Templates designed by Football Jacke