0

KIM JESTEŚMY

Nasze kamienie milowe
w Zasobach Ludzkich

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług biznesowych w zakresie kadr na lokalnym rynku. Skorzystaj z naszej wiedzy podczas planowania strategii działania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Komunikacja

Komunikacja z naszymi Klientami to klucz naszego biznesu.

Spójność ludzi

Spójność ludzi i celów to pewność współpracy w dobrym rytmie.

Nasza strategia

Strategia działania z wykorzystaniem zasobów to droga do sukcesu.

NASZA HISTORIA

Jak rozwijała się Agencja Pracy Select

2007
2007

Rozpoczęcie działania

W 2007 roku rozpoczęliśmy działalność pod firmą Business Solution. Firma oferowała różne usługi dla biznesu tj. szkolenia, marketing, wsparcie w zakresie doradztwa oraz pozyskiwanie dotacji unijnych. Powołaliśmy do życia networkingowy klub biznesu pod nazwą Business Contact Club oraz gazetę HappyNews.

2008
2008

Stworzenie Agencji Pracy Select

Po roku działalności zauważyliśmy z jakimi brakami mierzą się lokalne firmy w zakresie pozyskiwania pracowników a lokalni pracownicy jak wiele potrzebują wsparcia na lokalnym rynku pracy. Agencja miała swoją siedzibę na ulicy 9 Maja 26 w Bełchatowie.

2014
2014

Nowa siedziba

Wraz ze wzrostem ilości obsługiwanych pracowników oraz pracodawców, konieczne było przeniesienie się do nowej, większej lokalizacji. Z wielką dumą zaprezentowaliśmy bełchatowianom nasze nowe biuro.

2016
2016

Firma na medal

W 2016 roku otrzymaliśmy po raz trzeci nagrodę w konkursie Firma na medal, jednakże tym razem była to nagroda w najwyższej kategorii czyli firma powyżej 3 lat oraz powyżej 50 pracowników.

Nasza Historia