0
21gru
Umowa o pracę
Bełchatów
Opublikowano 4 miesiące temu

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, firmy Humax Poland Sp. z o.o., poszukuje kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU/PRODUKCJI

Nr ref.: INŻ_PRODUKCJA/2023
Miejsce pracy: Bełchatów
Rodzaj pracy: praca stała

Zadania na w/w stanowisku:
– Monitorowanie efektywności procesu produkcyjnego (wskaźników wydajnościowe i jakościowe).
– Rozwijanie i wdrażanie projektów optymalizacyjnych proces produkcyjny pod względem kosztów, poziomu jakości i wydajności.
– Przygotowywanie/weryfikacja/zatwierdzanie dokumentacji technicznej.
– Opracowanie, wdrożenie i utrzymanie procesów i metod produkcji.
– Analizowanie niezgodności, opracowywanie działań korygujących i zapobiegawczych.
– Nadzór nad wynikami audytów (analiza danych, planowanie i wdrażanie działań korygujących).
– Przeprowadzanie analiz PFMEA, SPC.
– Sporządzanie raportów i analiz z bieżącej pracy.
– Prowadzenie szkoleń dla pracowników zakładu.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
– Wykształcenie wyższe (elektryczne/elektroniczne, mechatronika, automatyka przemysłowa, mile widziane – Zarządzanie i Inżynieria Produkcji) lub w trakcie.
– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
– Znajomość narzędzi zarządzania jakością (umiejętność wykorzystania technik i narzędzi jakościowych w praktyce).
– Zmysł techniczny i nastawienie na rozwiązywanie problemów.
– Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, informatyki itp.
– Umiejętność pracy pod presją czasu.
– Sumienność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
– Znajomość procesu PFMEA i SPC.
– Znajomość systemów zarządzania produkcją.
– Znajomość systemów zapewnienia jakości (ISO 9001, IATF (ISO/TS) 16949).
– Doświadczenie w branży Automotive.

Osobie zatrudnionej oferujemy:
– Wynagrodzenie 6000,00 – 8000,00zł brutto uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia + 300,00zł premii za dyspozycyjność.
– Pracę w międzynarodowym środowisku.
– Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku pracy.
– Bezpieczne warunki pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: akrak@humaxdigital.com

Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Humax Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bełchatowie przy ul. Przemysłowej 4 zwany dalej administratorem, administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych;
2) administrator nie ma obowiązku powoływania inspektora danych osobowych;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na wskazane w ofercie stanowisko i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
4) podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
5) posiada Pani/Pan prawo do:
• żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
• wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
• przenoszenia danych,
• wniesienia skargi do organu nadzorczego,
• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
6) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
7) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas rekrutacji jednak nie dłużej niż 6 miesięcy.
8) W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych oraz w celu sprostania prawom osób przekazujących dane osobowe dla Humax Poland Sp. z o.o. prosimy o kontakt pod adresem e-mail: akrak@humaxdigital.com.

PRZESŁANIE CV NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY JEST ZGODĄ NA UCZESTNICTWO W PROCESIE REKRUTACYJNYM ORAZ ZAPOZNANIEM SIĘ Z POWYŻSZĄ INFORMACJĄ.

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Pracownik fizyczny

Numer referencyjny:

INŻ_PRODUKCJA/2023

Wynagrodzenie:

6000,00 - 8000,00zł + 300,00zł premii

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.

Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BUSINESS SOLUTIONS Wojciech Karłowski z siedzibą w Bełchatowie  przy ul. Kaczyńskich 4 zwany dalej administratorem, administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych; Administrator nie ma  obowiązku powoływania inspektora danych osobowych; Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na wskazane w ofercie stanowisko i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom; podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z  Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. posiada Pani/Pan prawo do: żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas rekrutacji jednak nie dłużej niż 6 miesięcy. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych oraz w celu sprostania prawom osób przekazujących dane osobowe dla Business Solutions prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rodo@select-hr.pl