0
21lut
Umowa o pracę, Umowa o pracę tymczasową
Bogumiłów
Opublikowano 4 miesiące temu

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), poszukuje kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER AUTOMATYK

Nr ref.: INŻ_AUT/2024
Miejsce pracy: Bogumiłów
Rodzaj pracy: Zatrudnienie bezpośrednio w firmie lub po sześciu miesiącach przepracowanych przez agencję pracy.

Zadania na danym stanowisku:
– Utrzymanie sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie układów elektrycznych i automatycznego sterowania.
– Programowanie sterowników.
– Diagnozowanie usterek, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn, wykonywanie i nadzór nad wykonywaniem napraw. 
– Wykonywanie prac mających na celu zapewnienie konserwacji prewencyjnej urządzeń oraz instalacji.
– Diagnostyka problemów i zmiany programowe w programach sterowników PLC.
– Konserwacja, diagnoza i naprawa elementów rozdzielni MCC i szaf MCP – wymiana uszkodzonych elementów, dodawanie nowych urządzeń, adresowanie itp.
– Wsparcie w dziedzinie sieci informatycznych – diagnostyka problemów z komunikacją, dodawanie nowych urządzeń itp.
– Wsparcie w rozwoju systemów SCADA – drobne prace programistyczne, dodawanie nowych danych do śledzenia, rozwój systemów inwentaryzacji i diagnostyki urządzeń Konsultacje w sprawie nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych.

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe.
Znajomości automatyki Allan Bradley.
– Umiejętności zarządzania projektami z zakresu automatyki.
– Samodzielności.
– Znajomość j. angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym.
– Doświadczenie na w/w stanowisku lub podobnym w zakładzie produkcyjnym.

Oferujemy:
– Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin z ruchomym startem między godzinami 6:00 – 9:00. W przypadku zatrudnienia przez agencję po sześciu miesiącach zatrudnienie bezpośrednio w firmie!
– Stabilne warunki zatrudnienia.
– Wynagrodzenie zasadnicze w przedziale 13 000,00 – 15 000,00zł brutto.
– Premia produkcyjna miesięczna w zależności od wysokości produkcji.
– Dodatkowe premie.
– Dopłata za dojazd!

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: kadry@select-hr.pl

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Inżynier

Numer referencyjny:

MŁ_INŻ_AUT/2024

Wynagrodzenie:

13 000,00 - 15 000,00zł brutto + premie+ dopłata za dojazd

Aplikuj online

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest prawidłowy adres e-mail.

Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BUSINESS SOLUTIONS Wojciech Karłowski z siedzibą w Bełchatowie  przy ul. Kaczyńskich 4 zwany dalej administratorem, administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych; Administrator nie ma  obowiązku powoływania inspektora danych osobowych; Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na wskazane w ofercie stanowisko i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom; podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z  Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. posiada Pani/Pan prawo do: żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas rekrutacji jednak nie dłużej niż 6 miesięcy. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych oraz w celu sprostania prawom osób przekazujących dane osobowe dla Business Solutions prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rodo@select-hr.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This field is required.

This field is required.